Iwona Karbowska

Certyfikowany psychoterapeuta z doświadczeniem w pracy terapeutycznej

psychoterapeuta-iwona-karbowska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką. Specjalizuję się w terapii dzieci i młodzieży. Od kilku lat prowadzę również psychoterapię osób dorosłych.

Zajmuje się psychoterapią m.in.:

  • zaburzeń lękowych
  • fobii społecznej
  • depresji
  • zaburzeń snu
  • anoreksji, bulimii
  • zaburzeń zachowania
  • ADHD
  • zaburzeń osobowości

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Odbyłam 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, współzałożycielką i członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej Dzieci Młodzieży i Rodzin. Dbając o jakość swojej pracy stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach i konferencjach specjalistycznych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Aktualnie pracuje w Gdańskim Centrum Zdrowia (Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży oraz PZP), a także w Poradni Zdrowia Psychicznego „Medyk” w Starogardzie Gd. Praktykę zdobywałam pracując m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim na Oddziale Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich oraz w „Centrum Psychiatrii” w Malborku. Prowadziłam także Szkołę dla Rodziców.

Skuteczność pracy terapeutycznej staram się oprzeć na budowaniu dobrej relacji z pacjentami oraz bazowaniu na ich mocnych stronach w radzeniu sobie z istniejącymi problemami.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, osobą nieustannie zainteresowaną światem i drugim człowiekiem.

 

Kontakt
tel.: +48 605 450 184
e-mail: iwona@psychoterapia-cbt.gda.pl

Gabinety Psychoterapii
Gdańsk Główny
ul. Kartuska 68/4

Certyfikaty:

iwona-karbowska-certyfikat-cppb

Czym są terapie poznawcze i behawioralne ?

Tłumaczenie tekstu umieszczonego na stronie internetowej European Association for Behavioural and Cognitive Therapies www.eabct.com …

Psychoterapia behawioralno-poznawcza

Terapia poznawczo-behawioralna jest jasno sprecyzowaną, zorientowaną na cel formą psychoterapii. W przeciwieństwie od …